OKNA

W naszej ofercie znajdą Państwo okna energooszczędne o zwiększonym bezpieczeństwie oraz rozwiązania na każdą kieszeń. 

Drzwi zewnętrzne z PVC i ALU


IDEAL 4000 Classic 

 

System okien ideal 4000 o głębokości zabudowy 70 mm posiada uszczelnienie zewnętrzne. Dostępny w wersji 5-cio komorowej. System ten stanowi nową generację profili, które łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.

 

Mocna konstrukcja (głębokość 70 mm!) oraz duże komory na wzmocnienia stalowe są gwaracją optymalnych parametrów statycznych. Umożliwiają one wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych i kolorystycznych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.Soft L

 

Głębokość zabudowy 70 mm, budowa 5-cio komorowa, skrzydło płaskie - niezlicowane

 Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji Ideal 4000 Classic (wersja niezlicowana) to gwarancja ponadczasowej elegancji.  Jest to profil najchętniej wybierany w kraju i za granicą przez deweloperów do dużych obiektów, gdzie oprócz ceny liczą się względy praktyczne do których niewątpliwie należy prosta konstrukcja skrzydła na zewnątrz a co za tym idzie łatwość regulacji i utrzymania okien w czystości.

IDEAL 4000 Round-Line

 

Głębokość zabudowy 70 mm, budowa 5-cio komorowa, skrzydło zaokrąglone - półzlicowane

 

 

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała seria profili Round-Line, wyróżniająca się delikatną optyką a zarazem mocno zaokrąglonym skrzydłem na zewnątrz. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Dzięki swojemu wyglądowi najczęściej kupowany profil na okna przez inwestorów indywidualnych do domków jednorodzinnych.

 

 

IDEAL 8000 Classic

 

 

nGłębokość zabudowy 85 mm, budowa 6-cio komorowa z trzema uszczelkami, skrzydło płaskie - niezlicowane.

 

System Ideal 8000 to nowa propozycja firmy Aluplast, w której duży nacisk przy projektowaniu położono na uzyskanie okna o wysokiej izolacyjności termicznej, akustycznej i dużej niezawodności przy niskich kosztach wytworzenia w tradycyjnym wykonaniu. Uzyskano to dzięki:

  • zwiększeniu głębokości zabudowy do 85 mm, a co za tym idzie poszerzenie wrębu szybowego do wielkości 59 mm pozwalającego na montowanie nowoczesnych energooszczędnych i niedrogich pakietów szybowych. zwiększeniu liczby i wielkości komór w profilach.
  • wprowadzeniu trzeciej uszczelki środkowej, gdzie dzięki jej zastosowaniu wydzielona została tzw. sucha komora w której pracują okucia. Wpływa ona na wysoką ich trwałość i żywotność.