rolety zewnętrzne

Rolety zabezpieczające to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, trwałości i niezawodności. Produkty z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie. Rolety zabezpieczające kompleksowo od wyceny do montażu w dowolnym systemie zabudowy dostosowane do wszystkich typów okien i elewacji. Szeroki wybór kolorów oklein jak i rodzaju sterowania.

 

 

Systemy rolet zewnętrznych:

 

Standard:

 

System rolet przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach, roleta zwijana do kasety aluminiowej czworo-kątnej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży, funkcjonalne rozwiązanie przystosowane do każdego rodzaju stolarki okiennej, możliwość stosowania wielu rodzajów profili w szerokim zakresie wymiarów.

 

Standard owal:

 

System rolet przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana do kasety aluminiowej półokrągłej, umieszczonej na ścianie lub w ościerzy. Łączy w sobie fukcjonalność i estetykę. Półokrągłe kasety tworzą atrakcyjny element fasady budynku i stanowią o jej indywidualnym charakterze.

 

Intermo:

  Rolety podtynkowe INTERMO stanowią otynkowaną, niewidoczną część elewacji. Aluminiowe puszki rolet podtynkowych przeznaczone są do zabudowania ociepleniem i tynkiem. Po wykonaniu elewacji są niewidoczne. Puszki rolet podtynkowychINTERMO osadza się na zewnętrznej części nadproży okiennych a prowadnice na ramie okiennej. Puszka rolety INTERMO po zamontowaniu i ociepleniu budynku pozostaje niewidoczna a rewizja (naprawa) rolety jest możliwa za pośrednictwem klapy rewizyjnej znajdującej się z dołu puszki na zewnątrz budynku.   

 

Termolux:

Rolety nadokienne TERMOLUX to najlepszy system rolet, który można zastosować w nowobudowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. 

 

Classic:

System rolet uniwersalny do stosowania przy instalacji okna, zapewnia proste zasady projektowania i instalacji rolet w różnej konfiguracji okien. Daje możliwość uzyskania optymalnej izolacji termicznej z możliwością zabudowy kaset i spełnia wszelkie wymagania stawiane nowoczesnym roletom zewnętrznym.